Kolejny etap realizacji projektu „Bezpieczeństwo w szkole i wokół niej- część II” rozpoczęty!

Od końca sierpnia IX LO realizuje wygrany ubiegłoroczny projekt ze środków BO. pn. „Bezpieczeństwo w szkole i wokół niej- część II”. Jego wartość to 1 380 000 zł. W 2021 roku zrealizowana została pierwsza część.

Realizowany projekt dotyczy modernizacji zniszczonej nawierzchni chodników i jezdni oraz stworzenie nowych miejsc parkingowych na terenie działki administrowanej przez IX Liceum Ogólnokształcące, z których będą mogli korzystać również mieszkańcy Łodzi po godzinach pracy szkoły – zgodnie z założeniami ogólnostepności projektu.

Powstały także strefy rekreacji z nowotworzonym eko ogrodem- jako kontynuacją działań proekologicznych szkoły.

W bieżącym roku szkolnym złożyliśmy pięć projektów, które uzyskały już pozytywną akceptację.

Głosowanie już w październiku. Gorąco prosimy o wsparcie naszych działań i oddanie głosu na projekty IX LO!

BO