Mamy To! 5 PROJEKTÓW! 995 tysięcy!

MAMY TO!
IX LO WYGRAŁO 5 PROJEKTÓW!
995 TYSIĘCY ZŁOTYCH DLA DZIEWIĄTKI!

Dzięki wytrwałości uczniów, rodziców i nauczycieli, a także życzliwości wielu Przyjaciół naszej szkoły – UDAŁO SIĘ!!!

Pierwszy raz w historii Dziewiątki zdobyliśmy fundusze na realizację aż 5 projektów zgłoszonych w ramach XI edycji Budżetu Obywatelskiego – łącznie 995 tysięcy złotych!!!

Promocja aktywności fizycznej, troska o zdrowy styl życia to zadania znane uczniom i nauczycielom IX LO nie od dziś. Będziemy mogli je realizować jeszcze szerzej, wykorzystując pięknie odnowione sale gimnastyczne, a także nowoczesną i doposażoną siłownię! Dzięki pieniądzom z budżetu nastąpi również podnosienie kompetencji i zdolności cyfrowych uczniów naszej szkoły, a prelekcje i warsztaty będą odbywały się w zupełnie odnowionej sali konferencyjnej.

Bardzo, bardzo DZIĘKUJEMY wszystkim tym, którzy zaangażowali się w zbieranie głosów na realizację projektów zgłoszonych do Budżetu Obywatelskiego przez nasze liceum!

budżet