Akademia przedszkolaka

Miło nam poinformować, że w minionym roku szkolnym kontynuowaliśmy projekt „Akademia Przedszkolaka”,  w ramach którego dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 89 uczestniczyły w lekcjach prowadzonych przez nauczycielki IX LO. W drugim półroczu pani Magdalena Biernacka – Stępniak wraz z uczniami z kl. 2d poprowadziła lekcję języka angielskiego, na której starszaki utrwalały słownictwo dotyczące Wielkanocy. Z kolei pani Magdalena Kopczyńska zaprezentowała dzieciom historię polskiego rycerstwa. Przedszkolaki z wypiekami na twarzy dumnie maszerowały licealnymi korytarzami – a nasi uczniowie z wielkim zaangażowaniem włączyli się w cykl kształcenia maluchów.

Cieszymy się z tak owocnej współpracy z zaprzyjaźnionym przedszkolem i zapraszamy w następnym roku szkolnym na kolejne zajęcia lekcyjne!

podziękowanie